Výstavy

2018:

12.10.2018 80th ANNIVERSARY JUBILEE SHOW (PL) – rozhodčí: Claudio de Giuliani (IT) – Exc.1, CWC, Best Male, BOB

11.10.2018 EUROPEAN Dog show Warsaw (PL) – rozhodčí: Zdenka Jílková – Exc.1, CWC, CACIB, BOB, European Winner

30.9. 2018 – IHA Tulln – rozhočí: Vladimír Piskay (SK), Exc.1 CACA, CACIB, BOB

29.9. 2018 – IHA Tulln – rozhočí: Korozs Andras (H), Exc.1 CACA, CACIB, BOB

Září 2018 – předávání cen KCHLS – Nejlepší výstavní Německý křepelák 2017

11.8. 2018 – WDS Amsterdam – Exc.1, CAC, CACIB, BOB, World winner

10.8. 2018 – Speciální výstava psů – Exc.1, CAC, BOB

9.8. 2018 – Benelux winner – Exc.1, CAC, CACIB, Benelux winner, BOB

29.7. 2018 – Club show of Spaniels and Water dogs Náměšť na Hané – rozhodčí: Miloš Kašpar – Exc.1, CAC, Winner of Náměšť na Hanné, BOB

28.7. 2918 – Club show of Spaniels and Water dogs Náměšť na Hané – rozhodčí: Zdenka Jílková – Exc.1, CAC, Club winner, BOB

23.6.2018: IDS Brno – rozhodčí: Otakar Vondrouš, Exc 1. CAC , CAC ČMKU, CACIB, BOB !!!

10.6.2018 IDS Nitra – rozhodčí: Di Carlo Riccardo (IT), Exc.1, CAC, CACIB, BOB!!! 

9.6. 2018 IDS Nitra – rozhodčí: Tesics György (HU), Exc 1, CAC, CACIB, BOB!!! 

8.6. 2018 IDS Nitra – rozhodčí: Homem De Mello José (PT), Exc. 1, CAC, CACIB, BOB!!!

3.3. 2018 – IHA Graz – rozhodčí: Attila Czegledi (H) –  Exc.1, CACA, CACIB, BOB, BIG 5. FCI VIII !!!

18.2. 2018 – CACIB Celje – rozhodčí:Grzegorz Weron – Exc.1, CAC, CACIB, BOB

17.2. 2018 – CACIB Celje – rozhodčí: Sunčica Lazić – Exc.1, CAC, CACIB, BOB

16.2. 2018 – CACIB FeHoVa Budapešť – rozhodčí: Mr. William Rodriguez Umana – Exc.1, CAC, CACIB, BOB

15.2. 2018 – CACIB FeHoVa Budapešť – rozhodčí: Mr. Jos de Cuyper – Exc.1, CAC, CACIB, BOB

11.2. 2018 – CACIB Nitra – rozhodčí: Viera Vítková (SK) – Exc.1, CAC, CACIB, BOB – CHAMPION SK

4.2. 2018 – DUO CACIB Brno – rozhodčí: Hana Ahrens (A) – Exc.1, CAC, CACIB, BOB

3.2. 2018 – DUO CACIB Brno – rozhodčí: Róbert Kanás (SK) – Exc.1, CAC

7.1. 2018 – CACIB Slovenia Winner II – rozhodčí: Branislav Rajić (SI) – Exc.1, CAC, CACIB, BOB

6.1. 2018 – CACIB Slovenia Winner I – rozhodčí: Jasna Matejčić (HR) – Exc.1, CAC, CACIB, BOB

______________________________________________________________________________

2017:

10.12. 2017 – DUO CACIB Nitra – rozhodčí: Daniela Radu (RO) – Exc.1, CAC, res. CACIB

9.12. 2017 – DUO CACIB Nitra – rozhodčí: Otakar Vondrouš (CZ) – Exc.1, CAC, CACIB, BOB

3.12. 2017 – Doppel CACIB Wels – rozhodčí: Kavcic Marja (SLO) – Exc.1, CACA, CACIB, BOB, BIG 3 !!!

2.12. 2017 – Doppel CACIB Wels – rozhodčí: Dr. Drobnjak Darko (SRB) – Exc.1, CACA, CACIB, BOB 

17.9. 2017 Duo CACIB Nitra – rozhodčí: Voláriková Linda (SK)  V1, CAC, CACIB, BOB

16.9. 2017 Duo CACIB Nitra – rozhodčí: De Cuyper Jos (BE)- V1, CAC, CACIB, BOB

19.8. 2017 Duodanube Bratislava – rozhodčí: Miroslav Stanovský (SK) – V1, CAC, CACIB, BOB!!!

30.7. 2017 CACIB SPLIT – rozhodčí: Gopi Krishnan (MYS) – Exc.1, CAC, CACIB, BOB, Split winner 2017 !!!

29.7. 2017 CAC SPLIT – rozhodčí: Monique Van Brempt (BE) – Exc.1, CAC, Best male, BOB

28.7. 2017 CACIB SPLIT –rozhodčí: Frank Kane (UK) – Exc.1, CAC, CACIB, BOB

27.7 2017 CAC SPLIT –rozhodčí: Sanja Vreteničić (MNE) – Exc.1, CAC, Best male, BOB

22.7. – Mezinárodní výstava Konopiska, rozhodčí: Grzegorz Weron (PL) – Exc.1 CWC, CACIB, BOB

16.7. – Národní výstava psů (CAC), Gdynia, rozhodčí: Oliver Simon (HR)- Exc.1 CWC, Best male

15.7. – Národní výstava psů (CAC) 1.,2., 3., 8., a 9. FCI skupiny, Gdynia, rozhodčí: Duško Piljevič (SRB) – Exc.1 CWC, Best male

27.6. – Klubová výstava Náměšť na Hané, rozhodčí: Jana Janek, SK – V1 CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ

20.5. – Mezinárodní výstava Wieselburg, rozhodčí Wonisch Günter, A – Exc.1 CACA, CACIB, BOB

8.4. – Národní výstava Ostrava, rozhodčí: – V1 CAJC

4.3 – Mezinárodní výstava Graz, rozhodčí: – V1 Jugendbester, BOB

5.2 – Mezinárodní výstava Brno, rozhodčí: Miloš Kašpar, CZ – V1 CAJC, BOJ

4.2 – Mezinárodní výstava Brno, rozhodčí: František Korda, CZ – V2

15.1 – Mezinárodní výstava Nitra, rozhodčí: Felszéghyová Eva, SK  – V1 CAJC 

14.1 – Mezinárodní výstava Nitra, rozhodčí: Šulcek Pavel, CZ – V1 CAJC, BOS

7.1 – Národní výstava Brno, rozhodčí: Petr Řehánek, CZ – V1 CAJC, BOJ

                                                                                                                                                             

2016

11.12 – Mezinárodní výstava Wels, rozhodčí: KÄRKÄS LEILA (FIN) – V1 Jugendbester, BOB

10.12 – Mezinárodní výstava Wels, rozhodčí: DE RIDDER ONGHENA LILIANE (BEL) – V1 Jugendbester, BOB 

4.12 – Mezinárodní výstava Nitra, rozhodčí: Linda Voláriková, SK – V1 CAJC

3.12 -Mezinárodní výstava Nitra, rozhodčí: Miroslav Václavík, CZ – V1 CAJC, BOB

2.12 – Národní výstava Swiebodzice rozhodčí: Tibor Havelka, SK – V1 Zw.ml., Best of junior, BOB

13.11 – Mezinárodní výstava Kielce, rozhodčí: Stanislaw Firlik, PL – V1 Zw.ml., Best of junior

12.11 – Mezinárodní výstava Kielce, rozhodčí: Jan Ryk, PL – V1 Zw.ml., Best of junior, BOB